Dom funkcjonalny i praktyczny, zaprojektowany w nowoczesnym stylu, przeznaczony dla 4-5 osobowej rodziny, zapewniający komfort użytkowania i wygodę.
Lutynia – miejscowość w północno-wschodniej części powiatu średzkiego, 4 km od wrocławskiej dzielnicy Leśnica. W pobliżu Obwodnica Leśnicy /ok. 4km./ . Odległość do wrocławskiego Rynku ok. 17km, do autostrady A4 – ok. 17km., do AOW – ok. 10km.TEREN NIEZALEWOWY
W okolicy pełna infrastruktura: sklepy spożywcze i przemysłowe, szkoła podstawowa i gimnazjum, apteka, przychodnia, kompleks sportowy "Orlik".
cena: 525 000zł cena dotyczy stanu surowego zamkniętego
orientacyjny termin: IV kwartał 2020r. - I kwartał 2021
Polecam Renata tel. 606 625 777
Potrzebujesz doradcy kredytowego? Nie wiesz jak zaaranżować swoje nowe mieszkanie? Nie wiesz, do którego notariusza się udać? Nie ma problemu – współpracujemy z najlepszymi!!!
Zamieszczone ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 14569
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.