Opis nieruchomości
MIEJSCE POSTOJOWE w cenie!!!
Idealne mieszkanie dla każdego!
Szukasz mieszkania ‘na start’ albo w celach inwestycyjnych? Zależy Ci na dobrej jakości wykończeniu wnętrz? Nie masz czasu na własną aranżację? Poniżej idealna oferta dla Ciebie!!!
Mieszkanie 1pokojowe o pow. 33m2 z balkonem, z miejscem postojowym w garażu podziemnym, umeblowane i wyposażone. Położone na 2piętrze w nowym budynku z 2012 roku.
Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, wyjście na balkon, okna: południowy-wschód. Kuchnia wyposażona w sprzęt AGD /piekarnik, lodówka/, w pokoju szafa w zabudowie, łazienka – wanna, kafle nowego typu. Całość gustownie zaaranżowana.
Media: ogrzewanie gazowe centralne, TV kablowa, internet
Czynsz: ok. 230zł /z zaliczkami na ogrzewanie i wodę/
Lokalizacja: Maślice, nowe osiedle domów wielorodzinnych, cisza i spokój z dala od zgiełku centrum, dobre połączenie komunikacji miejskiej, w pobliżu wjazd na AOW. W pobliżu sklep spożywczy, market, bankomat, itp.
Cena: 230 000zł – zawiera miejsce postojowe
SERDECZNIE POLECAM I ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ
Renata tel. 606 625 777
*** www . NIERUCHOMOŚCI I STYL . pl ****
Potrzebujesz doradcy kredytowego? Potrzebujesz pozyskać środki na wymagany wkład własny? Nie wiesz jak zaaranżować swoje nowe mieszkanie? Nie dysponujesz doświadczoną ekipą remontową? Nie wiesz, do którego notariusza się udać? Nie ma problemu – współpracujemy z najlepszymi!!!
Poprowadzimy Cię bezstresowo i profesjonalnie przez całą transakcję!
Zamieszczone ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulegać zmianie. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 14569
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.