Opis nieruchomości
OFERTA OBECNIE NIEDOSTĘPNA.
Oferta dla pary/singla
PROMENADY WROCŁAWSKIE-ULICA ZAKŁADOWA - STUDIO Z OSOBNĄ SYPIALNIĄ
BALKON I KOMÓRKA LOKATORSKA
Do wynajęcia przytulne studio z osobną sypialną w nowym budownictwie, z balkonem i komórką lokatorską na tym samym piętrze.
Lokal znajduje się na 5-tym piętrze w 6-pietrowym budynku z windą.
Składa się z przedpokoju, salonu z aneksem kuchennym, osobnej sypialni oraz łazienki.
W kuchni znajdują się meble na wymiar i jest ona kompletnie wyposażona w AGD / piekarnik, płyta grzewcza, zmywarka, lodówka z zamrażalnikiem/.
W sypialni podwójne łózko i duża, pojemna szafa w zabudowie.
W łazience prysznic i pralka.
Osiedle, na którym znajduje się budynek jest monitorowane, z możliwością bezpośredniego, za pomocą domofonu wezwania ochrony.
CZYNSZ NAJMU: 1900 zł, opłaty do zarządcy i za media ok 330 zł plus prad wg zużycia.
Okres wynajęcia minimum rok. Obowiązuje kaucja.
LOKALIZACJA:
Promenad Wrocławskich jest jedną z najważniejszych atutów, obejmuje zabudowę powierzchni w sąsiedztwie rzeki Odry, ze zrewitalizowanym nabrzeżem oraz rozległymi terenami zielonymi wzbogaconymi o ścieżki rowerowe, zaledwie 3 km od Rynku i Starego Miasta.
Komfort komunikacji, połączenia tramwajowe (linie: 6, 7, 8, 11, 23), autobusowe(linie: A, N, 132, 144) oraz bliskość stacji Wrocław Nadodrze, która obsługuje Wrocławską Kolej Aglomeracyjną. Dodatkowym atutem jest zlokalizowana na terenie Promenad stacja rowerowa Wrocławskiego Roweru Miejskiego, oraz bliskość tras wyjazdowych w kierunku Warszawy, Poznania i Autostradowej Obwodnicy Wrocławia. Sąsiedztwo centrum handlowego E.Leclerc .
Serdecznie polecam!
ALEKSANDRA TEL. 509 688 999
**** NIERUCHOMOŚCI I STYL****
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C. Nr licencji pośrednika odpowiedzialnego zawodowo: 14569
Nota prawna
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.